Příslušenství solárních koulí MINI

Volitelné příslušenství koulí solárních MINI tvoří nerezové díly, které vytvářejí symboliku květů, květin, slunce, měsíce a hvězdy. Volitelným seskupením počtu a výšek květů a květin či nebeských těles, lze umocnit design zahradních prostorů, stěn, verand, zahradních domků, chat apod.

 

Květ nerezový

Květ tvořený osmi okvětními lístky o průměru 308 mm. Volitelným počtem okvětí a jeho tvarováním lze vytvářet různorodou bohatost květů.

 

 

Květina nerezová

Květina je tvořena dvěma květy s osmi okvětními lístky o průměru 308 mm a dvoudílným stonkem o celkové délce 580 mm. Volitelným počtem okvětí, jeho tvarováním a výškou stonků lze vytvářet efektní uskupení.

 

 

 

Slunce svítící

Symbol slunce o průměru 400 mm. Pomocí třídílné zapichovací tyče o celkové výšce 870 mm, či držáku na stěnu lze dosáhnout žádoucího umístění.

 

Měsíc svítící

Symbol měsíce o průměru 400 mm. Pomocí třídílné zapichovací tyče o celkové výšce 870 mm, či držáku na stěnu lze dosáhnout žádoucího umístění.

 

Hvězda svítící

Symbol hvězdy o průměru 400 mm. Pomocí třídílné zapichovací tyče o celkové výšce 870 mm, či držáku na stěnu lze dosáhnout žádoucího umístění.

 

 

 

Comments are closed.